Mijlpaal bereikt: 20.000ste slimme meter geplaatst

Er is nieuwe mijlpaal bereikt bij de uitrol van slimme meters! Afgelopen week heeft één van onze monteurs de 20.000ste slimme meter geplaatst bij één van onze klanten. Een feestelijke gebeurtenis, waarbij we de bewoner van het adres een bloemetje hebben aangeboden.

Het plaatsen van een slimme meter houdt in dat we een zogenaamde gateway plaatsen op de bestaande meter. Dat zorgt ervoor dat de meter op afstand uitgelezen kan worden en geeft de klanten inzicht in hun energieverbruik. Deze kunnen klanten terugzien in een speciaal daarvoor ontworpen app.

Het afgelopen jaar heeft SVP we ruim 7.000 slimme meters geplaatst. Daar bij hebben we de verslimmingen zoveel mogelijk gecombineerd met preventief onderhoud of geplande Asset-vervangingen, voor het klantgemak en ter verbetering van de (kosten)efficiëntie.

Met het plaatsen van de 20.000ste slimme meter lopen we goed op schema om al onze klanten voor het einde van het jaar een slimme meter aan te bieden. Dat zullen er dan zo’n 29.500 zijn.

Veruit de meeste klanten (>95%) zien de voordelen van een slimme meter en accepteren een afspraakvoorstel. Daarmee zal er volgend jaar een beperkte groep klanten overblijven zonder slimme meter. Deze klanten zullen nog een keer persoonlijk benaderd worden om hen te wijzen op de voordelen hiervan.

Geen warmtelevering SVP door stroomstoring Liander op vrijdag 1 maart

01-03-2024

Door een stroomstoring was er van het begin van de ochtend van 1 maart 2024 tot ongeveer 11.00 uur later die ochtend geen consistente warmtelevering in Purmerend. Er is hard gewerkt om de storing te verhelpen. De onderbreking in de levering is ontstaan na een stroomstoring eerder deze nacht bij Liander. De warmtelevering is in de loop van de vrijdagochtend hersteld.

Lees meer

Mijlpaal bereikt: 20.000ste slimme meter geplaatst

16-02-2024

Er is nieuwe mijlpaal bereikt bij de uitrol van slimme meters! Afgelopen week heeft één van onze monteurs de 20.000ste slimme meter geplaatst bij één van onze klanten. Een feestelijke gebeurtenis, waarbij we de bewoner van het adres een bloemetje hebben aangeboden.

Lees meer